Nowy klient skorzystał z naszej oferty szkoleniowej

Do grona klientów, którzy poszerzyli wiedzę z zakresu odzyskiwania danych a w szczególności przywracania danych z nośników w technologii flash dołączyła wolainfo.com.pl . Nowe technologie stosowane w pendrive i kartach pamięci wiążą się ze specyficznym podejściem do tematu odzyskiwania danych. W szczególności ważne jest aby zrozumieć sposób funkcjonowania oraz operacje wykonywane przez kontrolery stosowane w produkcji tych nośników. Od dziś na stronie wolainfo.com.pl w dziale odzyskiwania danych z pendrive http://wolainfo.com.pl/odzyskiwanie-danych-z-uszkodzonego-pendrive/ można znaleźć pełną ofertę związaną z tymi usługami.

Ponadto wiele nowości można też znaleźć w procesach odzyskiwania danych z dysków SSD http://wolainfo.com.pl/odzyskiwanie-danych-z-dysku-ssd/ gdzie mimo zastosowania kości flash, różnice technologiczne wobec kart pamięci i pendrive są znaczne. W niedługim czasie do oferty wspomnianej już firmy powinna wejść szeroka gama usług związanych z odzyskiem danych z dysków SSD.

Wolainfo.com.pl jest stroną internetową poświęconą usługom odzyskiwania danych firmy Megaserwis prowadzącej. Jest kolejną firmą, która posiada własne laboratorium w Polsce i oferuje usługi na bardzo wysokim poziomie. Skuteczność przekracza 90% co jest bardzo imponujące.